تجارت آگهی | TejaratAgahi
تجارت آگهی | TejaratAgahi
مهمترین ویژگی پدهای کرایولیپولیز کولتک ویسکوزیته بسیار زیاد ژل استفاده شده در آنها است.

توضیحات آگهی

مهمترین ویژگی پدهای کرایولیپولیز کولتک ویسکوزیته بسیار زیاد ژل استفاده شده در آنها است.
دمای مناسب برای زندگی سلول‌های چربی بین ۷ تا ۵۶ درجه سانتیگراد است. در صورتی که دستگاه کرایولیپولیز، روی موضع مورد نظر، دمای منفی 10 درجه سانتیگراد اعمال می‌کند و موجب مرگ سلول‌های چربی می‌شود. برای محافظت از پوست در مقابل سرمای ایجاد شده توسط دستگاه کرایولیپولیز از ژل-پد آنتی فریز، استفاده می‌شود که توانائی دارد تا منفی ۴۰ درجه از پوست محافظت کند. در صورتی که از ژل- پد نامرغوب استفاده شود، احتمال دارد که سلول‌های پوست یخ زده و در اصطلاحاً سبب ایحاد نکروز پوستی شود. نقش ژل-پدها در محافظت از پوست در حین انجام کرایولیپولیز کاملاً حیاتی است.
نوآوری‌های ارایه شده در ساخت دستگاه کرایولیپولیز کول‌تک، نیاز به استفاده از ژل پدهای با ویسکوزیته بالا و حجم ژل مناسب برای اپلیکاتورهای دستگاه را بیشتر می‌کند. ژل پدهای کول‌تک با فرمولاسیون جدید تا دمای منفی40 درجه سانتی‌گراد و مدت زمان بیش از 90 دقیقه از پوست محافظت می‌کند. این ژل پدها در ابعاد استاندارد 23 در 28 سانتیمتر و وزن ژل 185 گرم تولید می‌شوند. همچنین ژل پدهای 25 در 40 سانتیمتر و وزن 200 گرم جهت اپلیکاتور دبل این دستگاه موجود است.
پیشنهاد ویژه: امکان تولید ابعاد سفارشی در صورت درخواست بیش از 100 عدد وجود دارد.
مجموعه فانو افتخار پشتیبانی از بهترین و بزرگترین کیلینیک‌های کشور را دارد.
جهت مشاوره و خرید انواع ژل-پد کرایولیپولیز با ما تماس بگیرید.
0922-603-6519

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مهمترین ویژگی پدهای کرایولیپولیز کولتک ویسکوزیته بسیار زیاد ژل استفاده شده در آنها است.”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.